Počátkem října jsme v MULTIMĚ přivítali nového kolegu na pozici obchodního ředitele – Viktora Švece. Viktor si přináší zkušenosti ze společnosti Oracle, IBM nebo Software602. Je pro nás důležitým členem, který pomáhá nastavit směr našeho obchodního týmu. 

Co na něm obzvlášť oceňujeme, je jeho schopnost budovat a udržovat vztahy s klienty, obchodními partnery a mezinárodními technologickými dodavateli. Jeho profesní portfolio je plné zajímavých projektů a má velmi bohaté obchodní zkušenosti zejména z digitalizace procesů ve veřejné správě a obecně projekty týkající se správy dokumentů, (workflow), cloudu a vývoje řešení na míru.

,,Těším se, že nabídnu MULTIMĚ své zkušenosti z jiných odvětví, vizionářský přístup k nabízeným produktům,“ doplňuje Viktor Švec.

Vizionářský přístup, hluboké znalosti, budování vztahů a především lidskost, jsou klíčovými faktory, které povedou MULTIMU, k dalšímu růstu a rozvoji.

,,S radostí vítám Viktora v týmu a těším se na spolupráci. Viktor je výraznou posilou a věřím, že se nám společně podaří navázat na zajímavé projekty a nadále rozvíjet vztahy s našimi zákazníky.“ Říká k nástupu nového kolegy Jindra Tumová, předsedkyně představenstva.