ZJEDNODUŠUJEME ŽIVOT

SHAREPOINT V KAPSE

Baví nás zjednodušovat a zlepšovat život. Věříme, že inovace a digitalizace mají ohromný potenciál pro řešení problémů firem i jednotlivců.
Proto tvoříme nové inovativní technologické produkty a služby.

Poskytujeme komplexní ICT řešení, vyvíjíme a implementujeme software nejen v pojišťovnictví a farmacii. Ačkoliv jsme ryze česká firma, která vznikla v roce 1996, máme v portfoliu nadnárodní zákazníky, pro které poskytujeme služby na mezinárodní úrovni. Hlavním hnacím motorem společnosti MULTIMA jsou naši lidé.

Vytváříme profesionální a férové prostředí pro seberealizaci a kreativitu lidí, kteří chtějí tvořit softwarová řešení a digitální produkty pomáhající našim klientům.

Využíváme moderní technologické nástroje a platformy jako například:
Microsoft 365, SharePoint, BizTalk, PowerApps, technologie pro IoT a AI/ML, Java, React a další.

 

+

Keymate

Vše pod kontrolou
+

Dokladovna

Time for coffee
+

Odtahovka

No stress
+

Vzdělávání procesů

Stand by me
+

Těžítko

Try me
+

Napište nám

Co by vám zjednodušilo život?

MULTIMA 

Zaměstnanců

Vznik

Pracujeme pro klienty ze segmentů pojišťovnictví, bankovnictví, farmacie, automotive, energetika, logistika, státní správa a dalších. Se svými třemi pobočkami a více jak osmdesáti zaměstnanci nejsme korporát. Na zbytečné procesy ve firmě nenarazíte. Naopak máme volnost dělat věci tak, jak cítíme, že jsou správně. Flexi­bilní pracovní doba, možnost práce z domova i zkrácené úvazky patří k jedněm z nejoblí­be­nějších benefitů v MULTIMĚ a jsou skvělým prostředkem jak vyvážit pracovní i osobní život.

Evropská unie

Projekt NATHAN je spolufinancován Evropskou unií. Hlavním cílem řešení projektu je vývoj aplikace umělé inteligence pro obslužné a podpůrné systémy společností se zaměřením na oblast zdravotnictví, státní správu, pojišťovnictví a bankovnictví.
Projekt NATHAN 2 – DIGITALIZACE A MARKETPLACE je spolufinancován Evropskou unií. Hlavním cílem řešení projektu je vývoj aplikace s využitím strojového učení, automatizace, cloud a no-code programing, která slouží k digitalizaci procesů a zefektivnění chodu společností.