SOFTWARE ATELIER

Společnost MULTIMA a.s. je český poskytovatel komplexních ICT řešení a specialista na vývoj a implementaci software – jsme „Software Atelier“.

Baví nás zjednodušovat a zlepšovat život. Věříme, že inovace a digitalizace mají ohromný potenciál pro řešení problémů firem i jednotlivců. Proto tvoříme nové inovativní technologické produkty a služby.

Hnacím motorem společnosti MULTIMA jsou naši lidé a i proto mezi naše klíčové hodnoty patří LIDSKOST, PROFESSIONALITA a INOVATIVNOST.

Naší klíčovou kompetencí je vývoj informačních systémů a aplikací. Dlouhodobě například zajišťujeme plynulý provoz a rozvoj klíčového informačního systému jedné z největší pojišťoven na českém trhu. Mezi klíčové oblasti patří také integrace a zpracování dat. Příkladem projektu z této oblasti je zpracování a integrace velkého množství prodejních dat z různých distribučních kanálů napříč Evropou, pro přední farmaceutickou společnost, jejich analýza a následný reporting.

Služby v oblasti umělé inteligence jsou stěžejní součástí našeho portfolia již několik let. Vytvořili jsme vlastní model neuronové sítě pro vytěžování dokumentů (Nathan AI) a postavili na něm komerční službu Dokladovna.cz. Dále integrujeme nástroje generativní AI do interních i webových portálů, včetně jejich průběžného ladění a napojování na další služby. Příkladem je projekt digitální recepční Ester AI.

Dalším pilířem MULTIMA a.s. je expertní znalost technologií a produktů společnosti Microsoft s certifikací „Microsoft Gold Partner“. Dlouhodobě se zaměřujeme na technologie MS SharePoint, MS BizTalk, Microsoft 365 a Microsoft Azure. Jedním z výsledků naší kompetence je aplikace KeyMate pro správu přístupových práv v prostředí M365 a SharePoint OnPremise. KeyMate je jednou z akreditovaných aplikací v Azure MarketPlace. Důležitou oblasti je také tvorba aplikací pomocí PowerApps (PowerPlatform), pomocí kterých rychle a snadně pomáháme firmám digitalizovat jejich procesy. 

Kvalita vývoje a implementace softwaru, konzultačních služeb, využití umělé inteligence a následná technická podpora provozu IT poskytovaná společností MULTIMA a.s. je ověřena certifikátem kvality ISO 9001:2015.

Všechny služby jsou poskytovány v souladu s ISO/IEC 27001:2013, tedy s důrazem na maximální bezpečnost při zpracování veškerých dat.

Vznik

Zaměstnanců

Pobočky

Se svými třemi pobočkami a více jak osmdesáti zaměstnanci nejsme korporát.

Na zbytečné procesy ve firmě nenarazíte. Naopak máme volnost dělat věci tak, jak cítíme, že jsou správně. Flexi­bilní pracovní doba, možnost práce z domova i zkrácené úvazky patří k jedněm z nejoblí­be­nějších benefitů v MULTIMĚ a jsou skvělým prostředkem jak vyvážit pracovní i osobní život.

přidej se k nám